BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 32.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
HALI SAHA 19.04.2024
Cuma
16:00
KAYSERİ ÜNİ. HALI SAHA PINARBAŞI MYO

-
İNCESU SAĞ.HİZ.MYO

(H) FURKAN KOÇ
HALI SAHA 19.04.2024
Cuma
17:15
KAYSERİ ÜNİ. HALI SAHA SAFİYE ÇIKRIKÇIOĞLU MYO

-
MUH.MİM.VE TAS.FAK

(H) FURKAN KOÇ
U17 20.04.2024
Cumartesi
10:00
ARGINCIK 1 ALSANCAKSPOR

-
SUNGUR F.K.

(H) AYKUT CEM BULUT
(Y) FURKAN EMRE ARSLAN
(Y) ENSAR KÜÇÜK
(G) HATİCE KÜRKÇÜO
U17 20.04.2024
Cumartesi
12:00
ARGINCIK 1 KAYSERİ ATLETİKSPOR

-
ERCİYES ESEN MAKİNA

(H) FURKAN EMRE ARSLAN
(Y) AYKUT CEM BULUT
(Y) ENSAR KÜÇÜK
(G) MEHMET KÜÇÜK
U17 20.04.2024
Cumartesi
14:00
ARGINCIK 1 GÜLTEPESPOR

-
BELSİNSPOR

(H) FATİH YILDIRIM
(Y) EBU TALHA RASİM KÖSE
(Y) MAHMUT KAAN AKKUŞ
(G) MEHMET DEMİR
U17 20.04.2024
Cumartesi
16:00
ARGINCIK 1 ERCİYES GÜCÜSPOR

-
BAYRAKTARSPOR

(H) EBU TALHA RASİM KÖSE
(Y) FATİH YILDIRIM
(Y) MAHMUT KAAN AKKUŞ
(G) MURAT ÖZÇETİN
U17 20.04.2024
Cumartesi
10:00
ARGINCIK 2 HACILAR ERCİYES SK

-
KAYSERİ İDMAN YURDU

(H) BELİNAY MARAŞ
(Y) MUSTAFA UÇKAN
(Y) ŞUAYIP ÜNAL
(G) MUSTAFA EKER
U17 20.04.2024
Cumartesi
12:00
ARGINCIK 2 İLBEYSPOR

-
KOCASİNAN GENÇLİKSPOR

(H) MUSTAFA UÇKAN
(Y) BELİNAY MARAŞ
(Y) ŞUAYIP ÜNAL
(G) ENGİN TAMUCA
U17 20.04.2024
Cumartesi
14:00
ARGINCIK 2 ANADOLU YILDIZLARI

-
GÜNEŞSPOR

(H) BERKECAN KALKAN
(Y) NUSRET YILDIRIM
(Y) EFE ÇAĞATAY KOKU
(G) DEMİREL YURTSEVENYENER
U17 20.04.2024
Cumartesi
16:00
ARGINCIK 2 ŞEKERSPOR

-
AMARATSPOR

(H) NUSRET YILDIRIM
(Y) BERKECAN KALKAN
(Y) EFE ÇAĞATAY KOKU
(G) İSMET YAŞAR
EAU17 20.04.2024
Cumartesi
15:00
ERKİLET 1 MONDİHOME KAYSERİSPOR

-
ÇAYKUR RİZE SPOR A.Ş.

(H) ESAT SABUNCU
(Y) MERVE NUR TOPAKTAŞ
(Y) MUHAMMED EMİN VURAL
(D) OKAN KALMAK
(G) YUNUS ŞEHERLİ
U15 20.04.2024
Cumartesi
10:00
ERKİLET 2 YOLSPOR

-
ERKİLET SPOR

(H) MUHAMMED EMİN VURAL
(Y) TOLGA MUMYAPAN
(Y) ÖMER BURAK SEVİNİŞ
U17 20.04.2024
Cumartesi
11:30
ERKİLET 2 DÖĞERSPOR

-
ERKİLET SPOR

(H) YASİN EMRE CEYLAN
(Y) OKAN KALMAK
(Y) TOLGA MUMYAPAN
(G) AYKUT TURAN İLÇİN
U15 20.04.2024
Cumartesi
10:00
MİMSİN SERKENT YENİ KIRANARDISPOR

-
GÜNEŞSPOR

(H) OSMAN DURMUŞ
(Y) OĞUZHAN SEZER
(Y) İBRAHİM ERSEL ERDOĞAN
U15 20.04.2024
Cumartesi
11:30
MİMSİN SERKENT BAYRAKTARSPOR

-
ANAYURT FİNAL

(H) OĞUZHAN SEZER
(Y) OSMAN DURMUŞ
(Y) İBRAHİM ERSEL ERDOĞAN
U15 20.04.2024
Cumartesi
13:00
MİMSİN SERKENT GAZİOSMANPAŞASPOR

-
KAYSERİ İDMANGÜCÜ

(H) MEVLÜT EMİN İLİK
(Y) SÜLEYMAN ASLANTAŞ
(Y) EMRE OKAN DOĞAN
U15 20.04.2024
Cumartesi
15:00
MİMSİN SERKENT ÜNSAL MAKİNA DOĞA GENÇLİK

-
KAYSERİ İDMAN YURDU

(H) SÜLEYMAN ASLANTAŞ
(Y) MEVLÜT EMİN İLİK
(Y) EMRE OKAN DOĞAN
EAU19 20.04.2024
Cumartesi
12:00
ORGANİZE STADI MONDİHOME KAYSERİSPOR

-
KASIMPAŞA A.Ş.

(H) ABDULSAMET SOYTÜRK
(Y) MUSTAFA BULDUK
(Y) FURKAN KOÇ
(D) CENK ULUÇINAR
(G) ÜNAL ADIGÜZEL
U15 20.04.2024
Cumartesi
10:30
SÜMER 1 SARIZ ANADOLUSPOR

-
DEMİRSPOR

(H) DENİZ UMUT AYAYDIN
(Y) KÜRŞAD DOĞAN TUNÇBİLEK
(Y) EFE CAN ÖZDEMİR
U17 20.04.2024
Cumartesi
12:00
SÜMER 1 TURANSPOR

-
GENÇLİK SPOR

(H) İSMAİL YERLİKAYA
(Y) HARUN SOYEŞİK
(Y) DENİZ UMUT AYAYDIN
(G) MUSTAFA YILMAZ
U17 20.04.2024
Cumartesi
14:00
SÜMER 1 ANADOLUGÜCÜ

-
TALAS ANAYURT SK

(H) HARUN SOYEŞİK
(Y) İSMAİL YERLİKAYA
(Y) SILA NUR YILMAZ
(G) MEHDİ MELİH ORDU
U15 20.04.2024
Cumartesi
10:00
V. M. G TALASGÜCÜ BELEDİYE SPOR

-
MAZAKASPOR

(H) ALİ BİROL
(Y) AHMET HAKAN GÜDER
(Y) ŞEVKİ DURSUN
U15 20.04.2024
Cumartesi
11:30
V. M. G TOMARZA

-
KOCASİNAN ŞİMŞEKSPOR

(H) AHMET HAKAN GÜDER
(Y) ALİ BİROL
(Y) ŞEVKİ DURSUN
U15 20.04.2024
Cumartesi
13:00
V. M. G ALSANCAKSPOR

-
KALESPOR

(H) MUSTAFA MELİH KAYA
(Y) UMUT ENES KAYA
(Y) DİLBER SILA BAŞIAÇIK
U15 20.04.2024
Cumartesi
14:30
V. M. G KILIÇASLAN YILDIZSPOR

-
TURANSPOR

(H) UMUT ENES KAYA
(Y) MUSTAFA MELİH KAYA
(Y) DİLBER SILA BAŞIAÇIK
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
12:00
ARGINCIK 1 AKKIŞLA GENÇLİKSPOR

-
GÜNEŞLİ GENÇLİKSPOR

(H) ABDULSAMET SOYTÜRK
(Y) SELAHATTİN AK
(Y) OĞUZHAN SEZER
(G) ŞABAN ELBAŞI
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
14:00
ARGINCIK 1 ANAYURT FİNAL

-
BÜYÜK TORAMANSPOR

(H) HAKAN ÇAM
(Y) NUSRET YILDIRIM
(Y) YASİN EMRE CEYLAN
(G) MUHAMMET KOCATEPE
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
16:00
ARGINCIK 1 KALESPOR

-
YAVRU ASLAN

(H) AHMET PAKIRCI
(Y) MUSTAFA BULDUK
(Y) FURKAN KOÇ
(G) ATİLLA HASGÜL
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
12:00
ARGINCIK 2 KUŞÇU MİTHATPAŞA

-
YEŞİLHİSAR BELEDİYESPOR

(H) CEMAL EMRE GÖMEÇ
(Y) MUSTAFA BULDUK
(Y) FURKAN KOÇ
(G) CEYHUN GÜRBÜZ
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
14:00
ARGINCIK 2 KOCASİNAN GENÇLİKSPOR

-
PINARBAŞI BELEDİYESPOR

(H) FURKAN EMRE ARSLAN
(Y) MUHAMMED EMİN VURAL
(Y) EFE ÇAĞATAY KOKU
(G) DEMİREL YURTSEVENYENER
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
16:00
ARGINCIK 2 YENİ KIRANARDISPOR

-
KAYSERİ İDMAN YURDU

(H) MUSTAFA UÇKAN
(Y) MUHAMMED EMİN VURAL
(Y) FATMA KAYA
(G) NURETTİN YÜKSEL
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
13:00
DEVELİ STADI DEVELİ ERCİYESSPOR

-
ALSANCAKSPOR

(H) MUSTAFA KALAYCI
(Y) CENK ULUÇINAR
(Y) MUSTAFA BERAT KÜÇÜK
(G) MESUT ARIKAN
U15 21.04.2024
Pazar
10:00
MİMSİN SERKENT İLBEYSPOR

-
CUMA ULUÇAYSPOR

(H) OZAN ERDOĞAN KÖSE
(Y) İBRAHİM ÖZLÜ
(Y) DİLARA DURSUN
U15 21.04.2024
Pazar
11:30
MİMSİN SERKENT AMARATSPOR

-
ANADOLU YILDIZLARI

(H) İBRAHİM ÖZLÜ
(Y) OZAN ERDOĞAN KÖSE
(Y) DİLARA DURSUN
U15 21.04.2024
Pazar
13:00
MİMSİN SERKENT BAŞAKPINAR

-
SUNGUR F.K.

(H) HAMZA YILDIZ
(Y) BERKECAN KALKAN
(Y) İBRAHİM ERSEL ERDOĞAN
U15 21.04.2024
Pazar
14:30
MİMSİN SERKENT HACILAR ERCİYES SK

-
GÜLTEPESPOR

(H) BERKECAN KALKAN
(Y) HAMZA YILDIZ
(Y) SÜLEYMAN ASLANTAŞ
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
12:00
SÜMER 1 ÖMÜRSPOR

-
YILDIRIM BEYAZIT ŞAFAKSPOR

(H) ESAT SABUNCU
(Y) MUHAMMED EMİN ÇOLAK
(Y) OKAN KALMAK
(G) İSMAİL BENLİ
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
14:00
SÜMER 1 DEMİRSPOR

-
SÜMERSPOR

(H) TOLGA SELVİ
(Y) MUHAMMED EMİN ÇOLAK
(Y) OKAN KALMAK
(G) AYKUT TURAN İLÇİN
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
12:00
V. M. G YENİ MAH. YENİ UFUKLAR

-
BAYRAKTARSPOR

(H) FATİH YILDIRIM
(Y) BUSE ÖZGÜL
(Y) FURKAN SALTIK
(G) MEHDİ MELİH ORDU
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
14:00
V. M. G YEŞİLSPOR

-
FEVZİ ÇAKMAKSPOR

(H) YAŞAR BEŞAĞIL
(Y) BUSE ÖZGÜL
(Y) FURKAN SALTIK
(G) RAMAZAN KOCA
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
16:00
V. M. G SANAYİ ESNAF

-
ANBAR KIZILIRMAKSPOR

(H) ADEM BARIŞ MACİT
(Y) İBRAHİM ÇOLAK
(Y) TOLGA MUMYAPAN
(G) ENGİN TAMUCA
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
13:00
YAHYALI YERKÖYSPOR

-
KAFKASSPOR

(H) BEKİR KAHRAMAN
(Y) MERVE NUR TOPAKTAŞ
(Y) MERT HAN URUK
(G) SEVGİ ÇERÇİOĞLU
HALI SAHA 22.04.2024
Pazartesi
10:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 1 NOLU SAHA MÜHENDİSLİK FAK.

-
DİŞ HEKİMLİĞİ FAK

(H) FURKAN KOÇ
HALI SAHA 22.04.2024
Pazartesi
12:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 1 NOLU SAHA HUKUK FAK.

-
ZİRAAT FAK

(H) ABDULSAMET SOYTÜRK
HALI SAHA 22.04.2024
Pazartesi
14:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 1 NOLU SAHA TIP FAK.

-
ECZACILIK FAK.

(H) ABDULSAMET SOYTÜRK
HALI SAHA 22.04.2024
Pazartesi
16:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 1 NOLU SAHA EĞİTİM FAK.

-
SPOR BİLİMLERİ FAK.

(H) FURKAN EMRE ARSLAN
HALI SAHA 22.04.2024
Pazartesi
18:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 1 NOLU SAHA TIP FAK.

-
SAĞLIK VE UYG HAS.

(H) FURKAN EMRE ARSLAN
HALI SAHA 22.04.2024
Pazartesi
20:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 1 NOLU SAHA SKDM

-
İKUM

(H) FURKAN EMRE ARSLAN
HALI SAHA 22.04.2024
Pazartesi
10:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 2 NOLU SAHA TURİZM FAK.

-
H. BAYRAKTAR SHMYO

(H) NUSRET YILDIRIM
HALI SAHA 22.04.2024
Pazartesi
12:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 2 NOLU SAHA EDEBİYAT FAK.

-
Y.DİLLER YO

(H) NUSRET YILDIRIM
HALI SAHA 22.04.2024
Pazartesi
14:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 2 NOLU SAHA İBBF

-
VETERİNER FAK.

(H) NUSRET YILDIRIM
HALI SAHA 22.04.2024
Pazartesi
16:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 2 NOLU SAHA FEN FAK

-
HAVACILIK VE UZAK BİL.FAK.

(H) MUSTAFA MELİH KAYA
HALI SAHA 22.04.2024
Pazartesi
18:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 2 NOLU SAHA İDARİ VE MALİ İŞLER DAİ.

-
ZİRAAT FAK

(H) MUSTAFA MELİH KAYA
HALI SAHA 22.04.2024
Pazartesi
20:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 2 NOLU SAHA MÜHENDİSLİK FAK.

-
FEN FAK

(H) MUSTAFA MELİH KAYA
HALI SAHA 22.04.2024
Pazartesi
11:45
KAYSERİ ÜNİ. HALI SAHA YEŞİLHİSAR MYO

-
YAHYALI MYO

(H) BERKECAN KALKAN
HALI SAHA 22.04.2024
Pazartesi
14:15
KAYSERİ ÜNİ. HALI SAHA TEKNİK BİLİMLER MYO

-
TOMARZA MYO

(H) BERKECAN KALKAN
HALI SAHA 22.04.2024
Pazartesi
15:30
KAYSERİ ÜNİ. HALI SAHA MUATAFA ÇIKRIKÇIOĞLU MYO

-
DEVELİ İSLAMİ BİLİMLER

(H) BERKECAN KALKAN
HALI SAHA 22.04.2024
Pazartesi
16:45
KAYSERİ ÜNİ. HALI SAHA DEVELİ SOS.VE BEŞ.BİL.FAK.

-
BÜNYAN MYO

(H) BERKECAN KALKAN
HALI SAHA 22.04.2024
Pazartesi
18:00
KAYSERİ ÜNİ. HALI SAHA BİRLİKSPOR

-
PERSONEL DAİRE BAŞKANLIĞI

(H) İSMAİL YERLİKAYA
HALI SAHA 22.04.2024
Pazartesi
19:15
KAYSERİ ÜNİ. HALI SAHA ÖTÜKENSPOR

-
FC GIDA

(H) İSMAİL YERLİKAYA
HALI SAHA 22.04.2024
Pazartesi
20:30
KAYSERİ ÜNİ. HALI SAHA KURTGÜCÜ FK

-
ERCİYES KARTALLARI

(H) İSMAİL YERLİKAYA
U15 23.04.2024
Salı
10:00
ARGINCIK 1 DEMİRSPOR

-
ALSANCAKSPOR

(H) BERKECAN KALKAN
(Y) BELİNAY MARAŞ
(Y) EMRE OKAN DOĞAN
U15 23.04.2024
Salı
11:30
ARGINCIK 1 SUNGUR F.K.

-
GAZİOSMANPAŞASPOR

(H) BELİNAY MARAŞ
(Y) BERKECAN KALKAN
(Y) EMRE OKAN DOĞAN
U15 23.04.2024
Salı
13:00
ARGINCIK 1 ANAYURT FİNAL

-
ARGINCIKSPOR

(H) MUSTAFA ÖZTÜRK
(Y) MUSTAFA UÇKAN
(Y) ŞEVKİ DURSUN
U15 23.04.2024
Salı
14:30
ARGINCIK 1 KAYSERİ İDMAN YURDU

-
BAŞAKPINAR

(H) MUSTAFA UÇKAN
(Y) MUSTAFA ÖZTÜRK
(Y) ŞEVKİ DURSUN
U15 23.04.2024
Salı
10:00
ARGINCIK 2 KAYSERİ İDMANGÜCÜ

-
BAYRAKTARSPOR

(H) FATMA KAYA
(Y) KÜRŞAD DOĞAN TUNÇBİLEK
(Y) DİLARA DURSUN
U15 23.04.2024
Salı
11:30
ARGINCIK 2 GÜNEŞSPOR

-
AMARATSPOR

(H) KÜRŞAD DOĞAN TUNÇBİLEK
(Y) FATMA KAYA
(Y) DİLARA DURSUN
U15 23.04.2024
Salı
13:00
ARGINCIK 2 GÜLTEPESPOR

-
BELSİNSPOR

(H) ALİ BİROL
(Y) UMUT ENES KAYA
(Y) AHMET HAKAN GÜDER
U15 23.04.2024
Salı
14:30
ARGINCIK 2 ANADOLU YILDIZLARI

-
İLBEYSPOR

(H) UMUT ENES KAYA
(Y) AHMET HAKAN GÜDER
(Y) SÜLEYMAN ASLANTAŞ
U15 23.04.2024
Salı
10:00
ERKİLET 1 ERKİLET SPOR

-
ANADOLUGÜCÜ

(H) OKAN KALMAK
(Y) DENİZ UMUT AYAYDIN
(Y) DİLBER SILA BAŞIAÇIK
U15 23.04.2024
Salı
11:30
ERKİLET 1 TURANSPOR

-
TALASGÜCÜ BELEDİYE SPOR

(H) MUSTAFA BULDUK
(Y) DENİZ UMUT AYAYDIN
(Y) DİLBER SILA BAŞIAÇIK
U15 23.04.2024
Salı
13:00
ERKİLET 1 KAYSERİ ATLETİKSPOR

-
TOMARZA

(H) GÖKHAN MUTLU
(Y) EFE ÇAĞATAY KOKU
(Y) MUHAMMED EGE COŞKUN
U15 23.04.2024
Salı
14:30
ERKİLET 1 KALESPOR

-
ŞEKERSPOR

(H) MERVE NUR TOPAKTAŞ
(Y) GÖKHAN MUTLU
(Y) EFE ÇAĞATAY KOKU
U17 23.04.2024
Salı
11:00
ERKİLET 2 KALESPOR

-
İLBEYSPOR

(H) MUSTAFA MELİH KAYA
(Y) CENK ULUÇINAR
(Y) MERVE NUR TOPAKTAŞ
(G) SEVGİ ÇERÇİOĞLU
U17 23.04.2024
Salı
13:00
ERKİLET 2 KOCASİNAN GENÇLİKSPOR

-
ERCİYES GÜCÜSPOR

(H) CENK ULUÇINAR
(Y) HARUN SOYEŞİK
(Y) OKAN KALMAK
(G) SEVGİ ÇERÇİOĞLU
U17 23.04.2024
Salı
15:00
ERKİLET 2 ERKİLET SPOR

-
KAYSERİ ATLETİKSPOR

(H) HACI GÜVERTİ
(Y) HARUN SOYEŞİK
(Y) MUSTAFA BULDUK
(G) MURAT ÖZÇETİN
U17 23.04.2024
Salı
11:00
SÜMER 1 KAYSERİ İDMAN YURDU

-
KILIÇASLAN YILDIZSPOR

(H) MUHAMMED EMİN VURAL
(Y) MERT HAN URUK
(Y) İBRAHİM ÖZLÜ
(G) MUHAMMET KOCATEPE
U17 23.04.2024
Salı
14:00
SÜMER 1 TALASGÜCÜ BELEDİYE SPOR

-
DEMİRSPOR

(H) FURKAN EMRE ARSLAN
(Y) MERT HAN URUK
(Y) İBRAHİM ÖZLÜ
(G) DEMİREL YURTSEVENYENER
U15 23.04.2024
Salı
10:00
V. M. G CUMA ULUÇAYSPOR

-
HACILAR ERCİYES SK

(H) HAMZA YILDIZ
(Y) MUSTAFA BERAT KÜÇÜK
(Y) OĞUZHAN SEZER
U15 23.04.2024
Salı
11:30
V. M. G KOCASİNAN ŞİMŞEKSPOR

-
DEVELİ ERCİYESSPOR

(H) ABDULSAMET SOYTÜRK
(Y) HAMZA YILDIZ
(Y) ŞUAYIP ÜNAL
U17 23.04.2024
Salı
13:00
V. M. G ERCİYES ESEN MAKİNA

-
HACILAR ERCİYES SK

(H) ADEM BARIŞ MACİT
(Y) BUSE ÖZGÜL
(Y) FURKAN KOÇ
(G) MUSTAFA EKER
U17 23.04.2024
Salı
15:00
V. M. G BAYRAKTARSPOR

-
YOLSPOR

(H) EBU TALHA RASİM KÖSE
(Y) BUSE ÖZGÜL
(Y) FURKAN KOÇ
(G) MUSTAFA EKER
HALI SAHA 24.04.2024
Çarşamba
14:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 1 NOLU SAHA 1. MAÇ GALİBİ

-
2. MAÇ GALİBİ

(H) FURKAN KOÇ
HALI SAHA 24.04.2024
Çarşamba
16:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 1 NOLU SAHA 4. MAÇ GALİBİ

-
SAĞLIK BİLİMLERİ FAK.

(H) FURKAN KOÇ
HALI SAHA 24.04.2024
Çarşamba
18:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 1 NOLU SAHA VETERİNER FAK

-
İLAHİYAT FAK.

(H) FURKAN KOÇ
HALI SAHA 24.04.2024
Çarşamba
20:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 1 NOLU SAHA İİBF

-
YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİ

(H) FURKAN KOÇ
HALI SAHA 24.04.2024
Çarşamba
14:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 2 NOLU SAHA 1. MAÇ GALİBİ

-
2. MAÇ GALİBİ

(H) HARUN SOYEŞİK
HALI SAHA 24.04.2024
Çarşamba
16:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 2 NOLU SAHA 3. MAÇIN GALİBİ

-
4. MAÇ GALİBİ

(H) HARUN SOYEŞİK
HALI SAHA 24.04.2024
Çarşamba
18:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 2 NOLU SAHA DİŞ HEKİMLİĞİ FAK

-
TURİZM FAK.

(H) HARUN SOYEŞİK
HALI SAHA 25.04.2024
Perşembe
16:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 1 NOLU SAHA 3. MAÇIN GALİBİ

-
6. MAÇ GALİBİ

(H) HACI GÜVERTİ
HALI SAHA 25.04.2024
Perşembe
18:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 1 NOLU SAHA 1. MAÇ GALİBİ

-
2. MAÇ GALİBİ

(H) HACI GÜVERTİ
HALI SAHA 25.04.2024
Perşembe
20:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 1 NOLU SAHA 3. MAÇIN GALİBİ

-
4. MAÇ GALİBİ

(H) HACI GÜVERTİ
HALI SAHA 25.04.2024
Perşembe
18:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 2 NOLU SAHA 1. MAÇ GALİBİ

-
2. MAÇ GALİBİ

(H) ALİ YILDIZ
HALI SAHA 25.04.2024
Perşembe
20:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 2 NOLU SAHA 3. MAÇIN GALİBİ

-
KORUMA VE GÜVENLİK MÜD.

(H) ALİ YILDIZ
HALI SAHA 25.04.2024
Perşembe
11:00
KAYSERİ ÜNİ. HALI SAHA DİLMER

-
SAFİYE ÇIKRIKÇIOĞLU MYO

(H) MUSTAFA ÖZTÜRK
HALI SAHA 25.04.2024
Perşembe
12:15
KAYSERİ ÜNİ. HALI SAHA DEVELİ HÜSEYİN ŞAHİN MYO

-
TEKNİK BİLİMLER MYO

(H) MUSTAFA ÖZTÜRK
HALI SAHA 25.04.2024
Perşembe
13:30
KAYSERİ ÜNİ. HALI SAHA DEVELİ İSLAMİ İLİMLER

-
PINARBAŞI MYO

(H) MUSTAFA ÖZTÜRK
HALI SAHA 25.04.2024
Perşembe
14:45
KAYSERİ ÜNİ. HALI SAHA BÜNYAN MYO

-
YEŞİLHİSAR MYO

(H) MUSTAFA UÇKAN
HALI SAHA 25.04.2024
Perşembe
16:00
KAYSERİ ÜNİ. HALI SAHA MUH.MİM. VE TAS.FAK

-
MUSTAFA ÇIKRIKÇIOĞLU MYO

(H) MUSTAFA UÇKAN
HALI SAHA 25.04.2024
Perşembe
17:15
KAYSERİ ÜNİ. HALI SAHA TOMARZA MYO

-
DEVELİ SOS. VE BEŞ. BİL. FAK.

(H) MUSTAFA UÇKAN
HALI SAHA 26.04.2024
Cuma
16:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 1 NOLU SAHA 5. MAÇ GALİBİ

-
7. MAÇ GALİBİ

(H) ESAT SABUNCU
HALI SAHA 26.04.2024
Cuma
18:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 1 NOLU SAHA 5. MAÇ GALİBİ

-
6. MAÇ GALİBİ

(H) ESAT SABUNCU
HALI SAHA 26.04.2024
Cuma
16:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 2 NOLU SAHA 5. MAÇ GALİBİ

-
6. MAÇ GALİBİ

(H) MUSTAFA KALAYCI
HALI SAHA 26.04.2024
Cuma
18:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 2 NOLU SAHA 4. MAÇ GALİBİ

-
5. MAÇ GALİBİ

(H) MUSTAFA KALAYCI
HALI SAHA 26.04.2024
Cuma
18:00
KAYSERİ ÜNİ. HALI SAHA ERCİYES KARTALLARI

-
BİRLİK SPOR

(H) CENK ULUÇINAR
HALI SAHA 26.04.2024
Cuma
19:15
KAYSERİ ÜNİ. HALI SAHA FC GIDA

-
KURTGÜCÜ FK

(H) CENK ULUÇINAR
HALI SAHA 26.04.2024
Cuma
20:30
KAYSERİ ÜNİ. HALI SAHA PERSONEL DAİ

-
ÖTÜKEN SPOR

(H) CENK ULUÇINAR
FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTSAL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
LİSE 22.04.2024
Pazartesi
10:00
TALAS SPOR SALONU İNCESU ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

-
KOCASİNAN AHMET EREN ANADOLU LİSESİ

(H) MUSTAFA KALAYCI
(2) CANER KALEM
(M) HARUN SOYEŞİK
LİSE 22.04.2024
Pazartesi
12:00
TALAS SPOR SALONU CELAL BAYAR ANADOLU LİSESİ

-
ÖZEL İDEAL EĞİTİM ANADOLU LİSESİ

(H) CANER KALEM
(2) HARUN SOYEŞİK
(M) MUSTAFA KALAYCI
LİSE 22.04.2024
Pazartesi
13:00
TALAS SPOR SALONU ARİF MOLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

-
ÖZEL TALAS BİRKİM ANADOLU LİSESİ

(H) HARUN SOYEŞİK
(2) MUSTAFA KALAYCI
(M) CANER KALEM
LİSE 22.04.2024
Pazartesi
15:00
TALAS SPOR SALONU HACI AHMET ARISOY ANADOLU LİSESİ

-
ÖZEL TEKDEN FEN VE ANADOLU LİSES

(H) CANER KALEM
(2) HARUN SOYEŞİK
(M) MUSTAFA KALAYCI
LİSE 24.04.2024
Çarşamba
10:00
TALAS SPOR SALONU TALAS ATATÜRK MES. VE TEK. ANADOLU LİSESİ

-
AHMET BALDÖKTÜ MTAL

(H) ESAT SABUNCU
(2) MUSTAFA KALAYCI
(M) MUSTAFA BULDUK
LİSE 24.04.2024
Çarşamba
11:00
TALAS SPOR SALONU FEVZİYE MEMDUH GÜPGÜPOĞLU SPOR LİSESİ

-
İNCESU ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

(H) MUSTAFA KALAYCI
(2) MUSTAFA BULDUK
(M) ESAT SABUNCU
LİSE 24.04.2024
Çarşamba
12:00
TALAS SPOR SALONU ÖZEL HİSARCIKLIOĞLU ANADOLU LİSESİ VE FEN LİSESİ KARMA TAKIMI

-
ÖMER SERPİL ÖZBERBER ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

(H) MUSTAFA BULDUK
(2) ESAT SABUNCU
(M) MUSTAFA KALAYCI
LİSE 24.04.2024
Çarşamba
13:00
TALAS SPOR SALONU NURULLAH PAKİZE NARİN ANADOLU LİSESİ

-
ÖZEL KAYSERİ SINAV ANADOLU LİSESİ

(H) AHMET PAKIRCI
(2) MUSTAFA KALAYCI
(M) ESAT SABUNCU
LİSE 24.04.2024
Çarşamba
14:00
TALAS SPOR SALONU MELİKGAZİ BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ

-
Erciyes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

(H) ESAT SABUNCU
(2) MUSTAFA KALAYCI
(M) AHMET PAKIRCI
LİSE 24.04.2024
Çarşamba
15:00
TALAS SPOR SALONU SEYİDE DALOĞLU ANADOLU LİSESİ

-
FEVZİYE MEMDUH GÜPGÜPOĞLU SPOR LİSESİ

(H) MUSTAFA KALAYCI
(2) AHMET PAKIRCI
(M) ESAT SABUNCU
LİSE 26.04.2024
Cuma
10:00
TALAS SPOR SALONU D1

-
E1

(H) VOLKAN OĞUZ
(2) EROL EROĞLU
(M) NUSRET YILDIRIM
LİSE 26.04.2024
Cuma
11:00
TALAS SPOR SALONU F1

-
G1

(H) EROL EROĞLU
(2) NUSRET YILDIRIM
(M) VOLKAN OĞUZ
LİSE 26.04.2024
Cuma
12:00
TALAS SPOR SALONU H1

-
K1

(H) NUSRET YILDIRIM
(2) VOLKAN OĞUZ
(M) EROL EROĞLU
LİSE 26.04.2024
Cuma
13:00
TALAS SPOR SALONU A1

-
B1

(H) VOLKAN OĞUZ
(2) EROL EROĞLU
(M) NUSRET YILDIRIM
FUTSAL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
HALI SAHA 19.04.2024
Cuma
16:00
KAYSERİ ÜNİ. HALI SAHA PINARBAŞI MYO

-
İNCESU SAĞ.HİZ.MYO

(H) FURKAN KOÇ
HALI SAHA 19.04.2024
Cuma
17:15
KAYSERİ ÜNİ. HALI SAHA SAFİYE ÇIKRIKÇIOĞLU MYO

-
MUH.MİM.VE TAS.FAK

(H) FURKAN KOÇ
U17 20.04.2024
Cumartesi
10:00
ARGINCIK 1 ALSANCAKSPOR

-
SUNGUR F.K.

(H) AYKUT CEM BULUT
(Y) FURKAN EMRE ARSLAN
(Y) ENSAR KÜÇÜK
(G) HATİCE KÜRKÇÜO
U17 20.04.2024
Cumartesi
12:00
ARGINCIK 1 KAYSERİ ATLETİKSPOR

-
ERCİYES ESEN MAKİNA

(H) FURKAN EMRE ARSLAN
(Y) AYKUT CEM BULUT
(Y) ENSAR KÜÇÜK
(G) MEHMET KÜÇÜK
U17 20.04.2024
Cumartesi
14:00
ARGINCIK 1 GÜLTEPESPOR

-
BELSİNSPOR

(H) FATİH YILDIRIM
(Y) EBU TALHA RASİM KÖSE
(Y) MAHMUT KAAN AKKUŞ
(G) MEHMET DEMİR
U17 20.04.2024
Cumartesi
16:00
ARGINCIK 1 ERCİYES GÜCÜSPOR

-
BAYRAKTARSPOR

(H) EBU TALHA RASİM KÖSE
(Y) FATİH YILDIRIM
(Y) MAHMUT KAAN AKKUŞ
(G) MURAT ÖZÇETİN
U17 20.04.2024
Cumartesi
10:00
ARGINCIK 2 HACILAR ERCİYES SK

-
KAYSERİ İDMAN YURDU

(H) BELİNAY MARAŞ
(Y) MUSTAFA UÇKAN
(Y) ŞUAYIP ÜNAL
(G) MUSTAFA EKER
U17 20.04.2024
Cumartesi
12:00
ARGINCIK 2 İLBEYSPOR

-
KOCASİNAN GENÇLİKSPOR

(H) MUSTAFA UÇKAN
(Y) BELİNAY MARAŞ
(Y) ŞUAYIP ÜNAL
(G) ENGİN TAMUCA
U17 20.04.2024
Cumartesi
14:00
ARGINCIK 2 ANADOLU YILDIZLARI

-
GÜNEŞSPOR

(H) BERKECAN KALKAN
(Y) NUSRET YILDIRIM
(Y) EFE ÇAĞATAY KOKU
(G) DEMİREL YURTSEVENYENER
U17 20.04.2024
Cumartesi
16:00
ARGINCIK 2 ŞEKERSPOR

-
AMARATSPOR

(H) NUSRET YILDIRIM
(Y) BERKECAN KALKAN
(Y) EFE ÇAĞATAY KOKU
(G) İSMET YAŞAR
EAU17 20.04.2024
Cumartesi
15:00
ERKİLET 1 MONDİHOME KAYSERİSPOR

-
ÇAYKUR RİZE SPOR A.Ş.

(H) ESAT SABUNCU
(Y) MERVE NUR TOPAKTAŞ
(Y) MUHAMMED EMİN VURAL
(D) OKAN KALMAK
(G) YUNUS ŞEHERLİ
U15 20.04.2024
Cumartesi
10:00
ERKİLET 2 YOLSPOR

-
ERKİLET SPOR

(H) MUHAMMED EMİN VURAL
(Y) TOLGA MUMYAPAN
(Y) ÖMER BURAK SEVİNİŞ
U17 20.04.2024
Cumartesi
11:30
ERKİLET 2 DÖĞERSPOR

-
ERKİLET SPOR

(H) YASİN EMRE CEYLAN
(Y) OKAN KALMAK
(Y) TOLGA MUMYAPAN
(G) AYKUT TURAN İLÇİN
U15 20.04.2024
Cumartesi
10:00
MİMSİN SERKENT YENİ KIRANARDISPOR

-
GÜNEŞSPOR

(H) OSMAN DURMUŞ
(Y) OĞUZHAN SEZER
(Y) İBRAHİM ERSEL ERDOĞAN
U15 20.04.2024
Cumartesi
11:30
MİMSİN SERKENT BAYRAKTARSPOR

-
ANAYURT FİNAL

(H) OĞUZHAN SEZER
(Y) OSMAN DURMUŞ
(Y) İBRAHİM ERSEL ERDOĞAN
U15 20.04.2024
Cumartesi
13:00
MİMSİN SERKENT GAZİOSMANPAŞASPOR

-
KAYSERİ İDMANGÜCÜ

(H) MEVLÜT EMİN İLİK
(Y) SÜLEYMAN ASLANTAŞ
(Y) EMRE OKAN DOĞAN
U15 20.04.2024
Cumartesi
15:00
MİMSİN SERKENT ÜNSAL MAKİNA DOĞA GENÇLİK

-
KAYSERİ İDMAN YURDU

(H) SÜLEYMAN ASLANTAŞ
(Y) MEVLÜT EMİN İLİK
(Y) EMRE OKAN DOĞAN
EAU19 20.04.2024
Cumartesi
12:00
ORGANİZE STADI MONDİHOME KAYSERİSPOR

-
KASIMPAŞA A.Ş.

(H) ABDULSAMET SOYTÜRK
(Y) MUSTAFA BULDUK
(Y) FURKAN KOÇ
(D) CENK ULUÇINAR
(G) ÜNAL ADIGÜZEL
U15 20.04.2024
Cumartesi
10:30
SÜMER 1 SARIZ ANADOLUSPOR

-
DEMİRSPOR

(H) DENİZ UMUT AYAYDIN
(Y) KÜRŞAD DOĞAN TUNÇBİLEK
(Y) EFE CAN ÖZDEMİR
U17 20.04.2024
Cumartesi
12:00
SÜMER 1 TURANSPOR

-
GENÇLİK SPOR

(H) İSMAİL YERLİKAYA
(Y) HARUN SOYEŞİK
(Y) DENİZ UMUT AYAYDIN
(G) MUSTAFA YILMAZ
U17 20.04.2024
Cumartesi
14:00
SÜMER 1 ANADOLUGÜCÜ

-
TALAS ANAYURT SK

(H) HARUN SOYEŞİK
(Y) İSMAİL YERLİKAYA
(Y) SILA NUR YILMAZ
(G) MEHDİ MELİH ORDU
U15 20.04.2024
Cumartesi
10:00
V. M. G TALASGÜCÜ BELEDİYE SPOR

-
MAZAKASPOR

(H) ALİ BİROL
(Y) AHMET HAKAN GÜDER
(Y) ŞEVKİ DURSUN
U15 20.04.2024
Cumartesi
11:30
V. M. G TOMARZA

-
KOCASİNAN ŞİMŞEKSPOR

(H) AHMET HAKAN GÜDER
(Y) ALİ BİROL
(Y) ŞEVKİ DURSUN
U15 20.04.2024
Cumartesi
13:00
V. M. G ALSANCAKSPOR

-
KALESPOR

(H) MUSTAFA MELİH KAYA
(Y) UMUT ENES KAYA
(Y) DİLBER SILA BAŞIAÇIK
U15 20.04.2024
Cumartesi
14:30
V. M. G KILIÇASLAN YILDIZSPOR

-
TURANSPOR

(H) UMUT ENES KAYA
(Y) MUSTAFA MELİH KAYA
(Y) DİLBER SILA BAŞIAÇIK
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
12:00
ARGINCIK 1 AKKIŞLA GENÇLİKSPOR

-
GÜNEŞLİ GENÇLİKSPOR

(H) ABDULSAMET SOYTÜRK
(Y) SELAHATTİN AK
(Y) OĞUZHAN SEZER
(G) ŞABAN ELBAŞI
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
14:00
ARGINCIK 1 ANAYURT FİNAL

-
BÜYÜK TORAMANSPOR

(H) HAKAN ÇAM
(Y) NUSRET YILDIRIM
(Y) YASİN EMRE CEYLAN
(G) MUHAMMET KOCATEPE
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
16:00
ARGINCIK 1 KALESPOR

-
YAVRU ASLAN

(H) AHMET PAKIRCI
(Y) MUSTAFA BULDUK
(Y) FURKAN KOÇ
(G) ATİLLA HASGÜL
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
12:00
ARGINCIK 2 KUŞÇU MİTHATPAŞA

-
YEŞİLHİSAR BELEDİYESPOR

(H) CEMAL EMRE GÖMEÇ
(Y) MUSTAFA BULDUK
(Y) FURKAN KOÇ
(G) CEYHUN GÜRBÜZ
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
14:00
ARGINCIK 2 KOCASİNAN GENÇLİKSPOR

-
PINARBAŞI BELEDİYESPOR

(H) FURKAN EMRE ARSLAN
(Y) MUHAMMED EMİN VURAL
(Y) EFE ÇAĞATAY KOKU
(G) DEMİREL YURTSEVENYENER
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
16:00
ARGINCIK 2 YENİ KIRANARDISPOR

-
KAYSERİ İDMAN YURDU

(H) MUSTAFA UÇKAN
(Y) MUHAMMED EMİN VURAL
(Y) FATMA KAYA
(G) NURETTİN YÜKSEL
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
13:00
DEVELİ STADI DEVELİ ERCİYESSPOR

-
ALSANCAKSPOR

(H) MUSTAFA KALAYCI
(Y) CENK ULUÇINAR
(Y) MUSTAFA BERAT KÜÇÜK
(G) MESUT ARIKAN
U15 21.04.2024
Pazar
10:00
MİMSİN SERKENT İLBEYSPOR

-
CUMA ULUÇAYSPOR

(H) OZAN ERDOĞAN KÖSE
(Y) İBRAHİM ÖZLÜ
(Y) DİLARA DURSUN
U15 21.04.2024
Pazar
11:30
MİMSİN SERKENT AMARATSPOR

-
ANADOLU YILDIZLARI

(H) İBRAHİM ÖZLÜ
(Y) OZAN ERDOĞAN KÖSE
(Y) DİLARA DURSUN
U15 21.04.2024
Pazar
13:00
MİMSİN SERKENT BAŞAKPINAR

-
SUNGUR F.K.

(H) HAMZA YILDIZ
(Y) BERKECAN KALKAN
(Y) İBRAHİM ERSEL ERDOĞAN
U15 21.04.2024
Pazar
14:30
MİMSİN SERKENT HACILAR ERCİYES SK

-
GÜLTEPESPOR

(H) BERKECAN KALKAN
(Y) HAMZA YILDIZ
(Y) SÜLEYMAN ASLANTAŞ
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
12:00
SÜMER 1 ÖMÜRSPOR

-
YILDIRIM BEYAZIT ŞAFAKSPOR

(H) ESAT SABUNCU
(Y) MUHAMMED EMİN ÇOLAK
(Y) OKAN KALMAK
(G) İSMAİL BENLİ
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
14:00
SÜMER 1 DEMİRSPOR

-
SÜMERSPOR

(H) TOLGA SELVİ
(Y) MUHAMMED EMİN ÇOLAK
(Y) OKAN KALMAK
(G) AYKUT TURAN İLÇİN
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
12:00
V. M. G YENİ MAH. YENİ UFUKLAR

-
BAYRAKTARSPOR

(H) FATİH YILDIRIM
(Y) BUSE ÖZGÜL
(Y) FURKAN SALTIK
(G) MEHDİ MELİH ORDU
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
14:00
V. M. G YEŞİLSPOR

-
FEVZİ ÇAKMAKSPOR

(H) YAŞAR BEŞAĞIL
(Y) BUSE ÖZGÜL
(Y) FURKAN SALTIK
(G) RAMAZAN KOCA
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
16:00
V. M. G SANAYİ ESNAF

-
ANBAR KIZILIRMAKSPOR

(H) ADEM BARIŞ MACİT
(Y) İBRAHİM ÇOLAK
(Y) TOLGA MUMYAPAN
(G) ENGİN TAMUCA
2.AMATÖR 21.04.2024
Pazar
13:00
YAHYALI YERKÖYSPOR

-
KAFKASSPOR

(H) BEKİR KAHRAMAN
(Y) MERVE NUR TOPAKTAŞ
(Y) MERT HAN URUK
(G) SEVGİ ÇERÇİOĞLU
HALI SAHA 22.04.2024
Pazartesi
10:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 1 NOLU SAHA MÜHENDİSLİK FAK.

-
DİŞ HEKİMLİĞİ FAK

(H) FURKAN KOÇ
HALI SAHA 22.04.2024
Pazartesi
12:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 1 NOLU SAHA HUKUK FAK.

-
ZİRAAT FAK

(H) ABDULSAMET SOYTÜRK
HALI SAHA 22.04.2024
Pazartesi
14:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 1 NOLU SAHA TIP FAK.

-
ECZACILIK FAK.

(H) ABDULSAMET SOYTÜRK
HALI SAHA 22.04.2024
Pazartesi
16:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 1 NOLU SAHA EĞİTİM FAK.

-
SPOR BİLİMLERİ FAK.

(H) FURKAN EMRE ARSLAN
HALI SAHA 22.04.2024
Pazartesi
18:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 1 NOLU SAHA TIP FAK.

-
SAĞLIK VE UYG HAS.

(H) FURKAN EMRE ARSLAN
HALI SAHA 22.04.2024
Pazartesi
20:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 1 NOLU SAHA SKDM

-
İKUM

(H) FURKAN EMRE ARSLAN
HALI SAHA 22.04.2024
Pazartesi
10:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 2 NOLU SAHA TURİZM FAK.

-
H. BAYRAKTAR SHMYO

(H) NUSRET YILDIRIM
HALI SAHA 22.04.2024
Pazartesi
12:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 2 NOLU SAHA EDEBİYAT FAK.

-
Y.DİLLER YO

(H) NUSRET YILDIRIM
HALI SAHA 22.04.2024
Pazartesi
14:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 2 NOLU SAHA İBBF

-
VETERİNER FAK.

(H) NUSRET YILDIRIM
HALI SAHA 22.04.2024
Pazartesi
16:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 2 NOLU SAHA FEN FAK

-
HAVACILIK VE UZAK BİL.FAK.

(H) MUSTAFA MELİH KAYA
HALI SAHA 22.04.2024
Pazartesi
18:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 2 NOLU SAHA İDARİ VE MALİ İŞLER DAİ.

-
ZİRAAT FAK

(H) MUSTAFA MELİH KAYA
HALI SAHA 22.04.2024
Pazartesi
20:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 2 NOLU SAHA MÜHENDİSLİK FAK.

-
FEN FAK

(H) MUSTAFA MELİH KAYA
HALI SAHA 22.04.2024
Pazartesi
11:45
KAYSERİ ÜNİ. HALI SAHA YEŞİLHİSAR MYO

-
YAHYALI MYO

(H) BERKECAN KALKAN
HALI SAHA 22.04.2024
Pazartesi
14:15
KAYSERİ ÜNİ. HALI SAHA TEKNİK BİLİMLER MYO

-
TOMARZA MYO

(H) BERKECAN KALKAN
HALI SAHA 22.04.2024
Pazartesi
15:30
KAYSERİ ÜNİ. HALI SAHA MUATAFA ÇIKRIKÇIOĞLU MYO

-
DEVELİ İSLAMİ BİLİMLER

(H) BERKECAN KALKAN
HALI SAHA 22.04.2024
Pazartesi
16:45
KAYSERİ ÜNİ. HALI SAHA DEVELİ SOS.VE BEŞ.BİL.FAK.

-
BÜNYAN MYO

(H) BERKECAN KALKAN
HALI SAHA 22.04.2024
Pazartesi
18:00
KAYSERİ ÜNİ. HALI SAHA BİRLİKSPOR

-
PERSONEL DAİRE BAŞKANLIĞI

(H) İSMAİL YERLİKAYA
HALI SAHA 22.04.2024
Pazartesi
19:15
KAYSERİ ÜNİ. HALI SAHA ÖTÜKENSPOR

-
FC GIDA

(H) İSMAİL YERLİKAYA
HALI SAHA 22.04.2024
Pazartesi
20:30
KAYSERİ ÜNİ. HALI SAHA KURTGÜCÜ FK

-
ERCİYES KARTALLARI

(H) İSMAİL YERLİKAYA
U15 23.04.2024
Salı
10:00
ARGINCIK 1 DEMİRSPOR

-
ALSANCAKSPOR

(H) BERKECAN KALKAN
(Y) BELİNAY MARAŞ
(Y) EMRE OKAN DOĞAN
U15 23.04.2024
Salı
11:30
ARGINCIK 1 SUNGUR F.K.

-
GAZİOSMANPAŞASPOR

(H) BELİNAY MARAŞ
(Y) BERKECAN KALKAN
(Y) EMRE OKAN DOĞAN
U15 23.04.2024
Salı
13:00
ARGINCIK 1 ANAYURT FİNAL

-
ARGINCIKSPOR

(H) MUSTAFA ÖZTÜRK
(Y) MUSTAFA UÇKAN
(Y) ŞEVKİ DURSUN
U15 23.04.2024
Salı
14:30
ARGINCIK 1 KAYSERİ İDMAN YURDU

-
BAŞAKPINAR

(H) MUSTAFA UÇKAN
(Y) MUSTAFA ÖZTÜRK
(Y) ŞEVKİ DURSUN
U15 23.04.2024
Salı
10:00
ARGINCIK 2 KAYSERİ İDMANGÜCÜ

-
BAYRAKTARSPOR

(H) FATMA KAYA
(Y) KÜRŞAD DOĞAN TUNÇBİLEK
(Y) DİLARA DURSUN
U15 23.04.2024
Salı
11:30
ARGINCIK 2 GÜNEŞSPOR

-
AMARATSPOR

(H) KÜRŞAD DOĞAN TUNÇBİLEK
(Y) FATMA KAYA
(Y) DİLARA DURSUN
U15 23.04.2024
Salı
13:00
ARGINCIK 2 GÜLTEPESPOR

-
BELSİNSPOR

(H) ALİ BİROL
(Y) UMUT ENES KAYA
(Y) AHMET HAKAN GÜDER
U15 23.04.2024
Salı
14:30
ARGINCIK 2 ANADOLU YILDIZLARI

-
İLBEYSPOR

(H) UMUT ENES KAYA
(Y) AHMET HAKAN GÜDER
(Y) SÜLEYMAN ASLANTAŞ
U15 23.04.2024
Salı
10:00
ERKİLET 1 ERKİLET SPOR

-
ANADOLUGÜCÜ

(H) OKAN KALMAK
(Y) DENİZ UMUT AYAYDIN
(Y) DİLBER SILA BAŞIAÇIK
U15 23.04.2024
Salı
11:30
ERKİLET 1 TURANSPOR

-
TALASGÜCÜ BELEDİYE SPOR

(H) MUSTAFA BULDUK
(Y) DENİZ UMUT AYAYDIN
(Y) DİLBER SILA BAŞIAÇIK
U15 23.04.2024
Salı
13:00
ERKİLET 1 KAYSERİ ATLETİKSPOR

-
TOMARZA

(H) GÖKHAN MUTLU
(Y) EFE ÇAĞATAY KOKU
(Y) MUHAMMED EGE COŞKUN
U15 23.04.2024
Salı
14:30
ERKİLET 1 KALESPOR

-
ŞEKERSPOR

(H) MERVE NUR TOPAKTAŞ
(Y) GÖKHAN MUTLU
(Y) EFE ÇAĞATAY KOKU
U17 23.04.2024
Salı
11:00
ERKİLET 2 KALESPOR

-
İLBEYSPOR

(H) MUSTAFA MELİH KAYA
(Y) CENK ULUÇINAR
(Y) MERVE NUR TOPAKTAŞ
(G) SEVGİ ÇERÇİOĞLU
U17 23.04.2024
Salı
13:00
ERKİLET 2 KOCASİNAN GENÇLİKSPOR

-
ERCİYES GÜCÜSPOR

(H) CENK ULUÇINAR
(Y) HARUN SOYEŞİK
(Y) OKAN KALMAK
(G) SEVGİ ÇERÇİOĞLU
U17 23.04.2024
Salı
15:00
ERKİLET 2 ERKİLET SPOR

-
KAYSERİ ATLETİKSPOR

(H) HACI GÜVERTİ
(Y) HARUN SOYEŞİK
(Y) MUSTAFA BULDUK
(G) MURAT ÖZÇETİN
U17 23.04.2024
Salı
11:00
SÜMER 1 KAYSERİ İDMAN YURDU

-
KILIÇASLAN YILDIZSPOR

(H) MUHAMMED EMİN VURAL
(Y) MERT HAN URUK
(Y) İBRAHİM ÖZLÜ
(G) MUHAMMET KOCATEPE
U17 23.04.2024
Salı
14:00
SÜMER 1 TALASGÜCÜ BELEDİYE SPOR

-
DEMİRSPOR

(H) FURKAN EMRE ARSLAN
(Y) MERT HAN URUK
(Y) İBRAHİM ÖZLÜ
(G) DEMİREL YURTSEVENYENER
U15 23.04.2024
Salı
10:00
V. M. G CUMA ULUÇAYSPOR

-
HACILAR ERCİYES SK

(H) HAMZA YILDIZ
(Y) MUSTAFA BERAT KÜÇÜK
(Y) OĞUZHAN SEZER
U15 23.04.2024
Salı
11:30
V. M. G KOCASİNAN ŞİMŞEKSPOR

-
DEVELİ ERCİYESSPOR

(H) ABDULSAMET SOYTÜRK
(Y) HAMZA YILDIZ
(Y) ŞUAYIP ÜNAL
U17 23.04.2024
Salı
13:00
V. M. G ERCİYES ESEN MAKİNA

-
HACILAR ERCİYES SK

(H) ADEM BARIŞ MACİT
(Y) BUSE ÖZGÜL
(Y) FURKAN KOÇ
(G) MUSTAFA EKER
U17 23.04.2024
Salı
15:00
V. M. G BAYRAKTARSPOR

-
YOLSPOR

(H) EBU TALHA RASİM KÖSE
(Y) BUSE ÖZGÜL
(Y) FURKAN KOÇ
(G) MUSTAFA EKER
HALI SAHA 24.04.2024
Çarşamba
14:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 1 NOLU SAHA 1. MAÇ GALİBİ

-
2. MAÇ GALİBİ

(H) FURKAN KOÇ
HALI SAHA 24.04.2024
Çarşamba
16:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 1 NOLU SAHA 4. MAÇ GALİBİ

-
SAĞLIK BİLİMLERİ FAK.

(H) FURKAN KOÇ
HALI SAHA 24.04.2024
Çarşamba
18:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 1 NOLU SAHA VETERİNER FAK

-
İLAHİYAT FAK.

(H) FURKAN KOÇ
HALI SAHA 24.04.2024
Çarşamba
20:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 1 NOLU SAHA İİBF

-
YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİ

(H) FURKAN KOÇ
HALI SAHA 24.04.2024
Çarşamba
14:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 2 NOLU SAHA 1. MAÇ GALİBİ

-
2. MAÇ GALİBİ

(H) HARUN SOYEŞİK
HALI SAHA 24.04.2024
Çarşamba
16:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 2 NOLU SAHA 3. MAÇIN GALİBİ

-
4. MAÇ GALİBİ

(H) HARUN SOYEŞİK
HALI SAHA 24.04.2024
Çarşamba
18:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 2 NOLU SAHA DİŞ HEKİMLİĞİ FAK

-
TURİZM FAK.

(H) HARUN SOYEŞİK
HALI SAHA 25.04.2024
Perşembe
16:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 1 NOLU SAHA 3. MAÇIN GALİBİ

-
6. MAÇ GALİBİ

(H) HACI GÜVERTİ
HALI SAHA 25.04.2024
Perşembe
18:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 1 NOLU SAHA 1. MAÇ GALİBİ

-
2. MAÇ GALİBİ

(H) HACI GÜVERTİ
HALI SAHA 25.04.2024
Perşembe
20:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 1 NOLU SAHA 3. MAÇIN GALİBİ

-
4. MAÇ GALİBİ

(H) HACI GÜVERTİ
HALI SAHA 25.04.2024
Perşembe
18:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 2 NOLU SAHA 1. MAÇ GALİBİ

-
2. MAÇ GALİBİ

(H) ALİ YILDIZ
HALI SAHA 25.04.2024
Perşembe
20:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 2 NOLU SAHA 3. MAÇIN GALİBİ

-
KORUMA VE GÜVENLİK MÜD.

(H) ALİ YILDIZ
HALI SAHA 25.04.2024
Perşembe
11:00
KAYSERİ ÜNİ. HALI SAHA DİLMER

-
SAFİYE ÇIKRIKÇIOĞLU MYO

(H) MUSTAFA ÖZTÜRK
HALI SAHA 25.04.2024
Perşembe
12:15
KAYSERİ ÜNİ. HALI SAHA DEVELİ HÜSEYİN ŞAHİN MYO

-
TEKNİK BİLİMLER MYO

(H) MUSTAFA ÖZTÜRK
HALI SAHA 25.04.2024
Perşembe
13:30
KAYSERİ ÜNİ. HALI SAHA DEVELİ İSLAMİ İLİMLER

-
PINARBAŞI MYO

(H) MUSTAFA ÖZTÜRK
HALI SAHA 25.04.2024
Perşembe
14:45
KAYSERİ ÜNİ. HALI SAHA BÜNYAN MYO

-
YEŞİLHİSAR MYO

(H) MUSTAFA UÇKAN
HALI SAHA 25.04.2024
Perşembe
16:00
KAYSERİ ÜNİ. HALI SAHA MUH.MİM. VE TAS.FAK

-
MUSTAFA ÇIKRIKÇIOĞLU MYO

(H) MUSTAFA UÇKAN
HALI SAHA 25.04.2024
Perşembe
17:15
KAYSERİ ÜNİ. HALI SAHA TOMARZA MYO

-
DEVELİ SOS. VE BEŞ. BİL. FAK.

(H) MUSTAFA UÇKAN
HALI SAHA 26.04.2024
Cuma
16:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 1 NOLU SAHA 5. MAÇ GALİBİ

-
7. MAÇ GALİBİ

(H) ESAT SABUNCU
HALI SAHA 26.04.2024
Cuma
18:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 1 NOLU SAHA 5. MAÇ GALİBİ

-
6. MAÇ GALİBİ

(H) ESAT SABUNCU
HALI SAHA 26.04.2024
Cuma
16:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 2 NOLU SAHA 5. MAÇ GALİBİ

-
6. MAÇ GALİBİ

(H) MUSTAFA KALAYCI
HALI SAHA 26.04.2024
Cuma
18:00
ERÜ SPOR BİLİMLERİ FAK 2 NOLU SAHA 4. MAÇ GALİBİ

-
5. MAÇ GALİBİ

(H) MUSTAFA KALAYCI
HALI SAHA 26.04.2024
Cuma
18:00
KAYSERİ ÜNİ. HALI SAHA ERCİYES KARTALLARI

-
BİRLİK SPOR

(H) CENK ULUÇINAR
HALI SAHA 26.04.2024
Cuma
19:15
KAYSERİ ÜNİ. HALI SAHA FC GIDA

-
KURTGÜCÜ FK

(H) CENK ULUÇINAR
HALI SAHA 26.04.2024
Cuma
20:30
KAYSERİ ÜNİ. HALI SAHA PERSONEL DAİ

-
ÖTÜKEN SPOR

(H) CENK ULUÇINAR
EAU17 LİGİ - 21.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
EAU17 20.04.2024
Cumartesi
15:00
ERKİLET 1 MONDİHOME KAYSERİSPOR

-
ÇAYKUR RİZE SPOR A.Ş.

ESAT SABUNCU