BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 12.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U14 26.11.2022
Cumartesi
10:00
ARGINCIK 1 ARGINCIK ESNAFSPOR

-
İLBEYSPOR

U14 26.11.2022
Cumartesi
11:30
ARGINCIK 1 DEVELİ ERCİYESSPOR

Bu Maça Çıkmadı

0-3
SUNGUR F.K.

U18 26.11.2022
Cumartesi
13:00
ARGINCIK 1 KAYSERİ ATLETİKSPOR

-
DEVELİ ERCİYESSPOR

S.AMATÖR 26.11.2022
Cumartesi
15:00
ARGINCIK 1 MAKFİTSPOR

-
BAŞAKPINAR

U14 26.11.2022
Cumartesi
10:00
ARGINCIK 2 ERKİLET SPOR

-
BAYRAKTARSPOR

U18 26.11.2022
Cumartesi
11:30
ARGINCIK 2 ERCİYES ESEN MAKİNA

-
ARGINCIK ESNAFSPOR

U18 26.11.2022
Cumartesi
13:30
ARGINCIK 2 SUNGUR F.K.

-
ERKİLET SPOR

S.AMATÖR 26.11.2022
Cumartesi
15:30
ARGINCIK 2 KAYSERİGÜCÜ

-
YOLSPOR

EAU19 26.11.2022
Cumartesi
12:00
ATATÜRK SPOR KOMPLEKSİ DIŞ SAHA YUKATEL KAYSERİSPOR

-
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.

U14 26.11.2022
Cumartesi
10:00
ERKİLET 1 KILIÇASLAN YILDIZSPOR

-
FATİH YURT FK

U14 26.11.2022
Cumartesi
11:30
ERKİLET 1 SPOR A.Ş

-
ARGINCIKSPOR

U18 26.11.2022
Cumartesi
13:00
ERKİLET 1 CUMA ULUÇAYSPOR

-
DEMİRSPOR

1.AMATÖR 26.11.2022
Cumartesi
15:00
ERKİLET 1 ERCİYES GÜCÜSPOR

-
BÜNYAN BELEDİYESPOR

U14 26.11.2022
Cumartesi
09:30
ERKİLET 2 GÜNEŞSPOR

-
ŞEKERSPOR

U18 26.11.2022
Cumartesi
11:00
ERKİLET 2 GAZİOSMANPAŞASPOR

-
TALASGÜCÜ BELEDİYE SPOR

U18 26.11.2022
Cumartesi
13:00
ERKİLET 2 DEVELİSPOR

-
YEŞİLSPOR

U18 26.11.2022
Cumartesi
15:00
ERKİLET 2 KILIÇASLAN YILDIZSPOR

-
İLBEYSPOR

U18 26.11.2022
Cumartesi
09:00
MİMSİN SERKENT GEÇLİKSPOR

-
AMARATSPOR

U18 26.11.2022
Cumartesi
11:00
MİMSİN SERKENT ANADOLU GENÇLİK SPOR

-
BUĞDAYLI

U18 26.11.2022
Cumartesi
13:00
MİMSİN SERKENT TOMARZA

-
KAYSERİ İDMAN YURDU

U18 26.11.2022
Cumartesi
15:00
MİMSİN SERKENT GÜLTEPESPOR

-
KAYSERİ GENÇLERBİRLİĞİ

U18 26.11.2022
Cumartesi
11:00
SÜMER 2 ŞEKERSPOR

-
ERCİYES İDMAN GÜCÜ

U18 26.11.2022
Cumartesi
13:30
SÜMER 2 ANAYURT FİNAL

-
HACILAR ERCİYES SK

U14 26.11.2022
Cumartesi
09:30
V. M. G ANAYURT FİNAL

-
KOCASİNAN YEMLİHASPOR

U18 26.11.2022
Cumartesi
11:00
V. M. G KOCASİNAN GENÇLİKSPOR

-
TALAS ANAYURT SK

U18 26.11.2022
Cumartesi
13:00
V. M. G ANADOLU YILDIZLARISPOR

-
KOCASİNAN ÜLKÜSPOR

S.AMATÖR 26.11.2022
Cumartesi
15:00
V. M. G KOCASİNAN ŞİMŞEKSPOR

-
YAHYALISPOR

U14 27.11.2022
Pazar
09:30
ARGINCIK 1 KAYSERİ ATLETİKSPOR

-
DEMİRSPOR

1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
11:00
ARGINCIK 1 YENİ KIRANARDISPOR

-
KAYSERİ İDMAN YURDU

S.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
13:00
ARGINCIK 1 GAZİOSMANPAŞASPOR

-
ESENTEPESPOR

S.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
15:00
ARGINCIK 1 ARGINCIKSPOR

-
ERCİYES ESEN MAKİNA

U18 27.11.2022
Pazar
09:00
ARGINCIK 2 YOLSPOR

-
ARGINCIKSPOR

1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
11:00
ARGINCIK 2 GÖKTÜRKSPOR

-
YENİ ERCİYESSPOR

S.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
13:00
ARGINCIK 2 KAYSERİ SİMYA KOLEJİ

-
KOCASİNAN ÜLKÜSPOR

S.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
15:00
ARGINCIK 2 AMARATSPOR

-
KAYSERİ ATLETİKSPOR

1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
13:00
BAŞAKPINAR STADI SOSUN BİRLİKSPOR

-
PALASSPOR

EAU14 27.11.2022
Pazar
12:00
ERKİLET 1 YUKATEL KAYSERİSPOR

-
ATAKAŞ HATAYSPOR

1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
11:00
ERKİLET 2 TURANSPOR

-
ARGINCIK ESNAFSPOR

1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
13:00
ERKİLET 2 ERKİLET SPOR

-
TALAS DENİZSPOR

S.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
15:00
ERKİLET 2 KOCASİNAN YEMLİHASPOR

-
KAYSERİ GENÇLERBİRLİĞİ

U14 27.11.2022
Pazar
13:30
MİMSİN SERKENT HACILAR ERCİYES SK

-
DOĞA GENÇLİKSPOR

S.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
15:00
MİMSİN SERKENT ALTINDAĞ AKKIŞLASPOR

-
ŞEKERSPOR

S.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
13:00
ÖZVATAN STADI ÖZVATAN GENÇLİK SK

-
GÜLTEPESPOR

1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
13:00
SİNDELHÖYÜK STADI SİNDELHÖYÜKSPOR

-
BELSİNSPOR

U18 27.11.2022
Pazar
09:00
V. M. G KOCASİNAN ŞİMŞEKSPOR

-
ERCİYES GÜCÜSPOR

1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
11:00
V. M. G TALAS ANAYURT SK

-
ANADOLU YILDIZLARI

1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
13:00
V. M. G YAVUZSPOR

-
YAHYALI GENÇLERBİRLİĞİ

1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
15:00
V. M. G BUĞDAYLI

-
DEMİRSPOR

OKUL MÜSABAKALARI LİSE 28.11.2022
Pazartesi
11:00
ARGINCIK 1 ULUSLARARASI Ş.ÖMER HALİS DEMİR AND. İ.HATİP LİSESİ

-
FATMA KEMAL TUMUÇİN ANADOLU LİSESİ

OKUL MÜSABAKALARI LİSE 28.11.2022
Pazartesi
12:30
ARGINCIK 1 KOCASİNAN FURKAN DOĞAN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

-
FATIMA YÜKSEL BAĞBUĞU ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

OKUL MÜSABAKALARI LİSE 28.11.2022
Pazartesi
12:30
ARGINCIK 2 MERKEZ MES. VE TEK. ANADOLU LİSESİ

-
AYHAN YILDIRIM ANADOLU LİSESİ

OKUL MÜSABAKALARI LİSE 29.11.2022
Salı
11:00
ARGINCIK 1 KOCASİNAN AHMET ERDEM MES.VE TEK.ANADOLU LİSESİ

-
AHİ EVRAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

OKUL MÜSABAKALARI LİSE 29.11.2022
Salı
11:00
ARGINCIK 2 KOCASİNAN M.KEMAL ATATÜRK MES.VE TEK.ANADOLU LİSESİ

-
KAYSERİ İLAHİYAT VAKFI AİHL

OKUL MÜSABAKALARI LİSE 29.11.2022
Salı
12:30
ARGINCIK 2 SEYİDE DALOĞLU ANADOLU LİSESİ

-
KOCASİNAN AHMET ERDEM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

OKUL MÜSABAKALARI LİSE 29.11.2022
Salı
14:00
ARGINCIK 2 Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

-
FEVZİYE MEMDUH GÜPGÜPOĞLU SPOR LİSESİ

FUTSAL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
LİSE 02.12.2022
Cuma
09:00
TALAS SPOR SALONU KAYSERİ KİLİM SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

-
ÖZEL HİSARCIKLIOĞLU ANADOLU LİSESİ VE FEN LİSESİ KARMA TAKIMI

LİSE 02.12.2022
Cuma
10:00
TALAS SPOR SALONU Ahmed İslamoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi

-
ÖZEL YENİ UFUK ANADOLU LİSESİ

LİSE 02.12.2022
Cuma
11:00
TALAS SPOR SALONU MELİKGAZİ MUSTAFA EMİNOĞLU ANADOLU LİSESİ

-
Erciyes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

LİSE 02.12.2022
Cuma
12:00
TALAS SPOR SALONU KOCASİNAN 75.YIL CUMHURİYET A.L

-
ARİF MOLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

LİSE 02.12.2022
Cuma
13:00
TALAS SPOR SALONU MUSTAFA ERASLAN ANADOLU LİSESİ

-
ÖZEL ERCİYES ANADOLU LİSESİ

LİSE 02.12.2022
Cuma
14:00
TALAS SPOR SALONU AHİ EVRAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

-
MİMARSİNAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

LİSE 02.12.2022
Cuma
15:00
TALAS SPOR SALONU TALAS ATATÜRK MESLEKİ VE TEK AND. LİSESİ

-
ÖZEL İDEAL EĞİTİM ANADOLU LİSESİ

LİSE 02.12.2022
Cuma
16:00
TALAS SPOR SALONU Muzaffer Bezircilioğlu Anadolu Lisesi

-
ŞEHİT TARIK KOÇOĞLU ANADOLU LİSESİ

FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U14 26.11.2022
Cumartesi
10:00
ARGINCIK 1 ARGINCIK ESNAFSPOR

-
İLBEYSPOR

U14 26.11.2022
Cumartesi
11:30
ARGINCIK 1 DEVELİ ERCİYESSPOR

Bu Maça Çıkmadı

0-3
SUNGUR F.K.

U18 26.11.2022
Cumartesi
13:00
ARGINCIK 1 KAYSERİ ATLETİKSPOR

-
DEVELİ ERCİYESSPOR

S.AMATÖR 26.11.2022
Cumartesi
15:00
ARGINCIK 1 MAKFİTSPOR

-
BAŞAKPINAR

U14 26.11.2022
Cumartesi
10:00
ARGINCIK 2 ERKİLET SPOR

-
BAYRAKTARSPOR

U18 26.11.2022
Cumartesi
11:30
ARGINCIK 2 ERCİYES ESEN MAKİNA

-
ARGINCIK ESNAFSPOR

U18 26.11.2022
Cumartesi
13:30
ARGINCIK 2 SUNGUR F.K.

-
ERKİLET SPOR

S.AMATÖR 26.11.2022
Cumartesi
15:30
ARGINCIK 2 KAYSERİGÜCÜ

-
YOLSPOR

EAU19 26.11.2022
Cumartesi
12:00
ATATÜRK SPOR KOMPLEKSİ DIŞ SAHA YUKATEL KAYSERİSPOR

-
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.

U14 26.11.2022
Cumartesi
10:00
ERKİLET 1 KILIÇASLAN YILDIZSPOR

-
FATİH YURT FK

U14 26.11.2022
Cumartesi
11:30
ERKİLET 1 SPOR A.Ş

-
ARGINCIKSPOR

U18 26.11.2022
Cumartesi
13:00
ERKİLET 1 CUMA ULUÇAYSPOR

-
DEMİRSPOR

1.AMATÖR 26.11.2022
Cumartesi
15:00
ERKİLET 1 ERCİYES GÜCÜSPOR

-
BÜNYAN BELEDİYESPOR

U14 26.11.2022
Cumartesi
09:30
ERKİLET 2 GÜNEŞSPOR

-
ŞEKERSPOR

U18 26.11.2022
Cumartesi
11:00
ERKİLET 2 GAZİOSMANPAŞASPOR

-
TALASGÜCÜ BELEDİYE SPOR

U18 26.11.2022
Cumartesi
13:00
ERKİLET 2 DEVELİSPOR

-
YEŞİLSPOR

U18 26.11.2022
Cumartesi
15:00
ERKİLET 2 KILIÇASLAN YILDIZSPOR

-
İLBEYSPOR

U18 26.11.2022
Cumartesi
09:00
MİMSİN SERKENT GEÇLİKSPOR

-
AMARATSPOR

U18 26.11.2022
Cumartesi
11:00
MİMSİN SERKENT ANADOLU GENÇLİK SPOR

-
BUĞDAYLI

U18 26.11.2022
Cumartesi
13:00
MİMSİN SERKENT TOMARZA

-
KAYSERİ İDMAN YURDU

U18 26.11.2022
Cumartesi
15:00
MİMSİN SERKENT GÜLTEPESPOR

-
KAYSERİ GENÇLERBİRLİĞİ

U18 26.11.2022
Cumartesi
11:00
SÜMER 2 ŞEKERSPOR

-
ERCİYES İDMAN GÜCÜ

U18 26.11.2022
Cumartesi
13:30
SÜMER 2 ANAYURT FİNAL

-
HACILAR ERCİYES SK

U14 26.11.2022
Cumartesi
09:30
V. M. G ANAYURT FİNAL

-
KOCASİNAN YEMLİHASPOR

U18 26.11.2022
Cumartesi
11:00
V. M. G KOCASİNAN GENÇLİKSPOR

-
TALAS ANAYURT SK

U18 26.11.2022
Cumartesi
13:00
V. M. G ANADOLU YILDIZLARISPOR

-
KOCASİNAN ÜLKÜSPOR

S.AMATÖR 26.11.2022
Cumartesi
15:00
V. M. G KOCASİNAN ŞİMŞEKSPOR

-
YAHYALISPOR

U14 27.11.2022
Pazar
09:30
ARGINCIK 1 KAYSERİ ATLETİKSPOR

-
DEMİRSPOR

1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
11:00
ARGINCIK 1 YENİ KIRANARDISPOR

-
KAYSERİ İDMAN YURDU

S.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
13:00
ARGINCIK 1 GAZİOSMANPAŞASPOR

-
ESENTEPESPOR

S.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
15:00
ARGINCIK 1 ARGINCIKSPOR

-
ERCİYES ESEN MAKİNA

U18 27.11.2022
Pazar
09:00
ARGINCIK 2 YOLSPOR

-
ARGINCIKSPOR

1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
11:00
ARGINCIK 2 GÖKTÜRKSPOR

-
YENİ ERCİYESSPOR

S.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
13:00
ARGINCIK 2 KAYSERİ SİMYA KOLEJİ

-
KOCASİNAN ÜLKÜSPOR

S.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
15:00
ARGINCIK 2 AMARATSPOR

-
KAYSERİ ATLETİKSPOR

1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
13:00
BAŞAKPINAR STADI SOSUN BİRLİKSPOR

-
PALASSPOR

EAU14 27.11.2022
Pazar
12:00
ERKİLET 1 YUKATEL KAYSERİSPOR

-
ATAKAŞ HATAYSPOR

1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
11:00
ERKİLET 2 TURANSPOR

-
ARGINCIK ESNAFSPOR

1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
13:00
ERKİLET 2 ERKİLET SPOR

-
TALAS DENİZSPOR

S.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
15:00
ERKİLET 2 KOCASİNAN YEMLİHASPOR

-
KAYSERİ GENÇLERBİRLİĞİ

U14 27.11.2022
Pazar
13:30
MİMSİN SERKENT HACILAR ERCİYES SK

-
DOĞA GENÇLİKSPOR

S.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
15:00
MİMSİN SERKENT ALTINDAĞ AKKIŞLASPOR

-
ŞEKERSPOR

S.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
13:00
ÖZVATAN STADI ÖZVATAN GENÇLİK SK

-
GÜLTEPESPOR

1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
13:00
SİNDELHÖYÜK STADI SİNDELHÖYÜKSPOR

-
BELSİNSPOR

U18 27.11.2022
Pazar
09:00
V. M. G KOCASİNAN ŞİMŞEKSPOR

-
ERCİYES GÜCÜSPOR

1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
11:00
V. M. G TALAS ANAYURT SK

-
ANADOLU YILDIZLARI

1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
13:00
V. M. G YAVUZSPOR

-
YAHYALI GENÇLERBİRLİĞİ

1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
15:00
V. M. G BUĞDAYLI

-
DEMİRSPOR

OKUL MÜSABAKALARI LİSE 28.11.2022
Pazartesi
11:00
ARGINCIK 1 ULUSLARARASI Ş.ÖMER HALİS DEMİR AND. İ.HATİP LİSESİ

-
FATMA KEMAL TUMUÇİN ANADOLU LİSESİ

OKUL MÜSABAKALARI LİSE 28.11.2022
Pazartesi
12:30
ARGINCIK 1 KOCASİNAN FURKAN DOĞAN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

-
FATIMA YÜKSEL BAĞBUĞU ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

OKUL MÜSABAKALARI LİSE 28.11.2022
Pazartesi
12:30
ARGINCIK 2 MERKEZ MES. VE TEK. ANADOLU LİSESİ

-
AYHAN YILDIRIM ANADOLU LİSESİ

OKUL MÜSABAKALARI LİSE 29.11.2022
Salı
11:00
ARGINCIK 1 KOCASİNAN AHMET ERDEM MES.VE TEK.ANADOLU LİSESİ

-
AHİ EVRAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

OKUL MÜSABAKALARI LİSE 29.11.2022
Salı
11:00
ARGINCIK 2 KOCASİNAN M.KEMAL ATATÜRK MES.VE TEK.ANADOLU LİSESİ

-
KAYSERİ İLAHİYAT VAKFI AİHL

OKUL MÜSABAKALARI LİSE 29.11.2022
Salı
12:30
ARGINCIK 2 SEYİDE DALOĞLU ANADOLU LİSESİ

-
KOCASİNAN AHMET ERDEM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

OKUL MÜSABAKALARI LİSE 29.11.2022
Salı
14:00
ARGINCIK 2 Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

-
FEVZİYE MEMDUH GÜPGÜPOĞLU SPOR LİSESİ

EAU14 LİGİ - 6.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
EAU14 27.11.2022
Pazar
12:00
ERKİLET 1 YUKATEL KAYSERİSPOR

- ATAKAŞ HATAYSPOR

EAU19 LİGİ - 9.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
EAU19 26.11.2022
Cumartesi
12:00
ATATÜRK SPOR KOMPLEKSİ DIŞ SAHA YUKATEL KAYSERİSPOR

- ADANA DEMİRSPOR A.Ş.

OKUL MÜSABAKALARI LİSE LİGİ - 2.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
OKUL MÜSABAKALARI LİSE 28.11.2022
Pazartesi
11:00
ARGINCIK 1 ULUSLARARASI Ş.ÖMER HALİS DEMİR AND. İ.HATİP LİSESİ

- FATMA KEMAL TUMUÇİN ANADOLU LİSESİ

OKUL MÜSABAKALARI LİSE 28.11.2022
Pazartesi
12:30
ARGINCIK 1 KOCASİNAN FURKAN DOĞAN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

- FATIMA YÜKSEL BAĞBUĞU ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

OKUL MÜSABAKALARI LİSE 28.11.2022
Pazartesi
12:30
ARGINCIK 2 MERKEZ MES. VE TEK. ANADOLU LİSESİ

- AYHAN YILDIRIM ANADOLU LİSESİ

OKUL MÜSABAKALARI LİSE 29.11.2022
Salı
11:00
ARGINCIK 1 KOCASİNAN AHMET ERDEM MES.VE TEK.ANADOLU LİSESİ

- AHİ EVRAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

OKUL MÜSABAKALARI LİSE 29.11.2022
Salı
11:00
ARGINCIK 2 KOCASİNAN M.KEMAL ATATÜRK MES.VE TEK.ANADOLU LİSESİ

- KAYSERİ İLAHİYAT VAKFI AİHL

OKUL MÜSABAKALARI LİSE 29.11.2022
Salı
12:30
ARGINCIK 2 SEYİDE DALOĞLU ANADOLU LİSESİ

- KOCASİNAN AHMET ERDEM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

OKUL MÜSABAKALARI LİSE 29.11.2022
Salı
14:00
ARGINCIK 2 Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

- FEVZİYE MEMDUH GÜPGÜPOĞLU SPOR LİSESİ

S.AMATÖR LİGİ - 11.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
S.AMATÖR 26.11.2022
Cumartesi
15:00
ARGINCIK 1 MAKFİTSPOR

- BAŞAKPINAR

S.AMATÖR 26.11.2022
Cumartesi
15:30
ARGINCIK 2 KAYSERİGÜCÜ

- YOLSPOR

S.AMATÖR 26.11.2022
Cumartesi
15:00
V. M. G KOCASİNAN ŞİMŞEKSPOR

- YAHYALISPOR

S.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
13:00
ARGINCIK 1 GAZİOSMANPAŞASPOR

- ESENTEPESPOR

S.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
15:00
ARGINCIK 1 ARGINCIKSPOR

- ERCİYES ESEN MAKİNA

S.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
13:00
ARGINCIK 2 KAYSERİ SİMYA KOLEJİ

- KOCASİNAN ÜLKÜSPOR

S.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
15:00
ARGINCIK 2 AMARATSPOR

- KAYSERİ ATLETİKSPOR

S.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
15:00
ERKİLET 2 KOCASİNAN YEMLİHASPOR

- KAYSERİ GENÇLERBİRLİĞİ

S.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
15:00
MİMSİN SERKENT ALTINDAĞ AKKIŞLASPOR

- ŞEKERSPOR

S.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
13:00
ÖZVATAN STADI ÖZVATAN GENÇLİK SK

- GÜLTEPESPOR

1.AMATÖR LİGİ - 10.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
1.AMATÖR 26.11.2022
Cumartesi
15:00
ERKİLET 1 ERCİYES GÜCÜSPOR

- BÜNYAN BELEDİYESPOR

1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
11:00
ARGINCIK 1 YENİ KIRANARDISPOR

- KAYSERİ İDMAN YURDU

1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
11:00
ARGINCIK 2 GÖKTÜRKSPOR

- YENİ ERCİYESSPOR

1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
13:00
BAŞAKPINAR STADI SOSUN BİRLİKSPOR

- PALASSPOR

1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
11:00
ERKİLET 2 TURANSPOR

- ARGINCIK ESNAFSPOR

1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
13:00
ERKİLET 2 ERKİLET SPOR

- TALAS DENİZSPOR

1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
13:00
SİNDELHÖYÜK STADI SİNDELHÖYÜKSPOR

- BELSİNSPOR

1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
11:00
V. M. G TALAS ANAYURT SK

- ANADOLU YILDIZLARI

1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
13:00
V. M. G YAVUZSPOR

- YAHYALI GENÇLERBİRLİĞİ

1.AMATÖR 27.11.2022
Pazar
15:00
V. M. G BUĞDAYLI

- DEMİRSPOR

U14 LİGİ - 9.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U14 26.11.2022
Cumartesi
10:00
ARGINCIK 1 ARGINCIK ESNAFSPOR

- İLBEYSPOR

U14 26.11.2022
Cumartesi
11:30
ARGINCIK 1 DEVELİ ERCİYESSPOR

Bu Maça Çıkmadı

- SUNGUR F.K.

U14 26.11.2022
Cumartesi
10:00
ARGINCIK 2 ERKİLET SPOR

- BAYRAKTARSPOR

U14 26.11.2022
Cumartesi
10:00
ERKİLET 1 KILIÇASLAN YILDIZSPOR

- FATİH YURT FK

U14 26.11.2022
Cumartesi
11:30
ERKİLET 1 SPOR A.Ş

- ARGINCIKSPOR

U14 26.11.2022
Cumartesi
09:30
ERKİLET 2 GÜNEŞSPOR

- ŞEKERSPOR

U14 26.11.2022
Cumartesi
09:30
V. M. G ANAYURT FİNAL

- KOCASİNAN YEMLİHASPOR

U14 27.11.2022
Pazar
09:30
ARGINCIK 1 KAYSERİ ATLETİKSPOR

- DEMİRSPOR

U14 27.11.2022
Pazar
13:30
MİMSİN SERKENT HACILAR ERCİYES SK

- DOĞA GENÇLİKSPOR

U18 LİGİ - 7.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U18 26.11.2022
Cumartesi
13:00
ARGINCIK 1 KAYSERİ ATLETİKSPOR

- DEVELİ ERCİYESSPOR

U18 26.11.2022
Cumartesi
11:30
ARGINCIK 2 ERCİYES ESEN MAKİNA

- ARGINCIK ESNAFSPOR

U18 26.11.2022
Cumartesi
13:30
ARGINCIK 2 SUNGUR F.K.

- ERKİLET SPOR

U18 26.11.2022
Cumartesi
13:00
ERKİLET 1 CUMA ULUÇAYSPOR

- DEMİRSPOR

U18 26.11.2022
Cumartesi
11:00
ERKİLET 2 GAZİOSMANPAŞASPOR

- TALASGÜCÜ BELEDİYE SPOR

U18 26.11.2022
Cumartesi
13:00
ERKİLET 2 DEVELİSPOR

- YEŞİLSPOR

U18 26.11.2022
Cumartesi
15:00
ERKİLET 2 KILIÇASLAN YILDIZSPOR

- İLBEYSPOR

U18 26.11.2022
Cumartesi
09:00
MİMSİN SERKENT GEÇLİKSPOR

- AMARATSPOR

U18 26.11.2022
Cumartesi
11:00
MİMSİN SERKENT ANADOLU GENÇLİK SPOR

- BUĞDAYLI

U18 26.11.2022
Cumartesi
13:00
MİMSİN SERKENT TOMARZA

- KAYSERİ İDMAN YURDU

U18 26.11.2022
Cumartesi
15:00
MİMSİN SERKENT GÜLTEPESPOR

- KAYSERİ GENÇLERBİRLİĞİ

U18 26.11.2022
Cumartesi
11:00
SÜMER 2 ŞEKERSPOR

- ERCİYES İDMAN GÜCÜ

U18 26.11.2022
Cumartesi
13:30
SÜMER 2 ANAYURT FİNAL

- HACILAR ERCİYES SK

U18 26.11.2022
Cumartesi
11:00
V. M. G KOCASİNAN GENÇLİKSPOR

- TALAS ANAYURT SK

U18 26.11.2022
Cumartesi
13:00
V. M. G ANADOLU YILDIZLARISPOR

- KOCASİNAN ÜLKÜSPOR

U18 27.11.2022
Pazar
09:00
ARGINCIK 2 YOLSPOR

- ARGINCIKSPOR

U18 27.11.2022
Pazar
09:00
V. M. G KOCASİNAN ŞİMŞEKSPOR

- ERCİYES GÜCÜSPOR

FUTSAL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
LİSE 02.12.2022
Cuma
09:00
TALAS SPOR SALONU KAYSERİ KİLİM SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

-
ÖZEL HİSARCIKLIOĞLU ANADOLU LİSESİ VE FEN LİSESİ KARMA TAKIMI

LİSE 02.12.2022
Cuma
10:00
TALAS SPOR SALONU Ahmed İslamoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi

-
ÖZEL YENİ UFUK ANADOLU LİSESİ

LİSE 02.12.2022
Cuma
11:00
TALAS SPOR SALONU MELİKGAZİ MUSTAFA EMİNOĞLU ANADOLU LİSESİ

-
Erciyes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

LİSE 02.12.2022
Cuma
12:00
TALAS SPOR SALONU KOCASİNAN 75.YIL CUMHURİYET A.L

-
ARİF MOLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

LİSE 02.12.2022
Cuma
13:00
TALAS SPOR SALONU MUSTAFA ERASLAN ANADOLU LİSESİ

-
ÖZEL ERCİYES ANADOLU LİSESİ

LİSE 02.12.2022
Cuma
14:00
TALAS SPOR SALONU AHİ EVRAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

-
MİMARSİNAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

LİSE 02.12.2022
Cuma
15:00
TALAS SPOR SALONU TALAS ATATÜRK MESLEKİ VE TEK AND. LİSESİ

-
ÖZEL İDEAL EĞİTİM ANADOLU LİSESİ

LİSE 02.12.2022
Cuma
16:00
TALAS SPOR SALONU Muzaffer Bezircilioğlu Anadolu Lisesi

-
ŞEHİT TARIK KOÇOĞLU ANADOLU LİSESİ

LİSE LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
LİSE 02.12.2022
Cuma
09:00
TALAS SPOR SALONU KAYSERİ KİLİM SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

- ÖZEL HİSARCIKLIOĞLU ANADOLU LİSESİ VE FEN LİSESİ KARMA TAKIMI

LİSE 02.12.2022
Cuma
10:00
TALAS SPOR SALONU Ahmed İslamoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi

- ÖZEL YENİ UFUK ANADOLU LİSESİ

LİSE 02.12.2022
Cuma
11:00
TALAS SPOR SALONU MELİKGAZİ MUSTAFA EMİNOĞLU ANADOLU LİSESİ

- Erciyes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

LİSE 02.12.2022
Cuma
12:00
TALAS SPOR SALONU KOCASİNAN 75.YIL CUMHURİYET A.L

- ARİF MOLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

LİSE 02.12.2022
Cuma
13:00
TALAS SPOR SALONU MUSTAFA ERASLAN ANADOLU LİSESİ

- ÖZEL ERCİYES ANADOLU LİSESİ

LİSE 02.12.2022
Cuma
14:00
TALAS SPOR SALONU AHİ EVRAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

- MİMARSİNAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

LİSE 02.12.2022
Cuma
15:00
TALAS SPOR SALONU TALAS ATATÜRK MESLEKİ VE TEK AND. LİSESİ

- ÖZEL İDEAL EĞİTİM ANADOLU LİSESİ

LİSE 02.12.2022
Cuma
16:00
TALAS SPOR SALONU Muzaffer Bezircilioğlu Anadolu Lisesi

- ŞEHİT TARIK KOÇOĞLU ANADOLU LİSESİ