Atatürk
TFF DEN GÖREV
TFF DEN GÖREV

21 Kasım Pazar saat 13:00 da oynanacak TFF 2 Lig ESKİŞEHİRSPOR - PENDİKSPOR müsabakasında Ömer Murat ÜLGER gözlemci olarak görev yapacak.
 

 

21 Kasım Pazar saat 14:00 da oynanacak Bölgesel Amatör Lig KIRIKKALE YAHŞİHANSPOR - KURŞUNLU BELEDİYESPOR müsabakasında Ceyhun GÜRBÜZ gözlemci olarak görev yapacak.


 

21 Kasım Pazar saat : 16:00 da oynanacak Süper Lig KONYA SPOR - ÇAYKUR RİZE SPOR müsabakasın da Mustafa SAVRANLAR görev yapacak.
 

 

21 Kasım Pazar saat 13:00 da oynanacak TFF 2. Lig AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - İNEGÖLSPOR müsabakasında hakem Necati Selçuk ŞAHİN görev yapacak.Yardımcılığı Furkan ULU yapacak.
 

 

 
 

 

21 Kasım Pazar saat 13:00 da oynanacak TFF 3.Lig AN GÜMÜŞHANESPOR - MARDİN 1969 SPOR müsabakasında Halit KARACABAY yardımcı hakem olarak görev yapacak.
 

 

 
 

 

14 Kasım Pazar saat 14:00 da oynanacak Bölgesel Amatör Lig SORGUN BELEDİYESPOR - ANKARA DSİ SPOR müsabakasını Burak ALTINEL yönetecek. Dördüncü hakem olarak Cemal Emre GÖMEÇ görev yapacak.
 

 

 
 

 

14 Kasım Pazar saat 14:00 da oynanacak Bölgesel Amatör Lig SARIÇAM KÜRKÇÜLERSPOR - SİLİFKE BELEDİYESPOR müsabakasını Cem Eray EŞMEKAYA yönetecek.yardımcılığını Mustafa Soner YÜCE yapacak.
 

 

 
 

 

BAŞARILAR DİLERİZ


KAYSERİ İL HAKEM KURULU TFFHGD KAYSERİ ŞUBESİ
Bu haber bugün 1 kez, genel toplamda 191 kez görüntülendi.