MHK DEN GÖREV
MHK DEN GÖREV
04 Aralık Pazar saat 14:00 da oynanacak TFF 2 Lig EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPORSOMASPOR müsabakasında Ömer Murat ÜLGER gözlemci olarak görev yapacak.

04 Aralık Pazar saat 14:00 da oynanacak TFF 2 Lig BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ISPARTA 32 SPOR müsabakasında Emre ALTUN gözlemci olarak görev yapacak.

04 Aralık Pazar saat 14:00 da oynanacak TFF 2 Lig UŞAK SPOR A.Ş. - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş müsabakasında Ahmet Cengiz DUMAN gözlemci olarak görev yapacak.

04 Aralık Pazar saat 14:00 da oynanacak Bölgesel Lig  BAŞKENT ŞAFAK SPOR - YOZGAT BELEDİYESİ BOZOK SPOR  müsabakasında Ramazan KOCA gözlemci olarak görev yapacak.

04 Aralık Pazar saat 14:00 da oynanacak Bölgesel Lig  ANKARA T.K.İ. - OSMANCIK BELEDİYESPOR  müsabakasında Ünal ADIGÜZEL gözlemci olarak görev yapacak.

04 Aralık Pazar saat 14:00 da oynanacak TFF 2 .Lig BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. müsabakasında Osman BARUK ve Recep GÜNEŞ yardımcı hakem olarak görev yapacak.

04 Aralık Pazar saat 14:00 da oynanacak TFF 2 .Lig 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜAYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR müsabakasını Ramazan HAYMANA yönetecek. Cem Eray EŞMEKAYA dördüncü hakem olarak görev yapacak.

04 Aralık Pazar saat 14:00 da oynanacak TFF 2 .Lig YARDIMCIOĞLU SİGORTA KAHRAMANMARAŞ SPOR A.Ş.ERGENE VELİMEŞE SPOR. müsabakasında Hacı Mehmet EKMEKYERMEZ ve Halit KARACABAY yardımcı hakem olarak görev yapacak.

04 Aralık Pazar saat 14:00 da oynanacak Bölgesel Lig  ARAPGİR SPOR - VİRANŞEHİR BELEDİYE SPOR  müsabakasını Hakem Burak ALTINEL yönetecek. Turan ÇELİK ve Mustafa Soner YÜCE yardımcı hakem, Yusuf UĞURLU dördüncü hakem olarak görev yapacak.
 
KAYSERİ İL HAKEM KURULU
TFFHGD KAYSERİ ŞUBESİ
Bu haber bugün 2 kez, genel toplamda 34 kez görüntülendi.